!!! NIE WYMAGAMY REJESTRACJI. KAŻDE ZDJĘCIE W 5 MINUT!!!

Zadzwoń 794 225 482

Nasze atuty:

  • najnowocześniejszy sprzęt
  • kompetentny i uprzejmy personel
  • duży, wygodny parking
  • świetny dojazd
  • atrakcyjne ceny

Pracownia czynna:

PN - PT: 8.00 - 12.00 i 14.00 - 19.00

SOBOTA: 9.00 - 13.00

 

 

 

Adres pracowni:

31-422 Kraków
ul. Strzelców 15 Gabinet 63
Przychodnia Rejonowa
- Prądnik Czerwony

tel. 794 225 482

Tomografia komputerowa CBCT zębów i szczęki Kraków


 Tomografia komputerowa CBCT za pomocą najnowocześniejszego sprzętu w Krakowie

Dbanie o zdrowie jamy ustnej wymaga często zastosowania zaawansowanych metod, w tym również metod obrazowania, które wykorzystuje stomatolog czy ortodonta. Najnowocześniejszą z nich jest tomografia CBCT. W Krakowie wykonuje ją nasz doświadczony zespół, zapewniając wykorzystanie najlepszych dostępnych technologii i najnowocześniejszego sprzętu. Realizujemy prześwietlenia zębów w wygodny, bezpieczny i szybki sposób. Co więcej, dojazd do naszego gabinetu jest wyjątkowo wygodny, dzięki czemu nie tracą Państwo czasu na stanie w korkach. Zatrudniamy wyłącznie kompetentny, doświadczony i uprzejmy personel, dzięki czemu nasi klienci czują się u nas dobrze i komfortowo. Dodatkowo nasze usługi oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Tomografia zębów pozwala na skuteczniejsze diagnozowanie stanu i chorób jamy ustnej. Cały proces jest bezinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny. Badanie trwa zaledwie kilkanaście sekund, a wynik otrzymujemy na CD już po kilku minutach. Dzięki tej nowoczesnej metodzie, zdiagnozowanie stanu całego uzębienia (tomografia) lub pojedynczych zębów (mikrotomografia) staje się zdecydowanie prostsze; często jest to jedyna metoda gdy zawodzą techniki obrazowania 2D. Pozwala m.in. na szczegółowe rozplanowanie przebiegu nawet najbardziej skomplikowanego zabiegu dentystycznego stomatologicznego. Co więcej, badanie nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania ze strony pacjentów. Wystarczy, że zdejmiemy wszystkie kolczyki i spinki znajdujące się w obrębie głowy, np. kolczyki w uszach, w nosie, języku, czy łańcuszki znajdujące się na szyi oraz wyjmowalne protezy zębowe.

 

 

Nowoczesna tomografia komputerowa CBCT zębów w Krakowie. Sprawdź naszą ofertę!

Wybierając nasze usługi, pacjent stawia na najwyższą jakość, szybkość, oraz pomoc profesjonalistów. Techniki cyfrowe, jako prężnie rozwijająca się gałąź diagnostyki stomatologicznej, stanowią dzisiaj nieodzowną pomoc w wykrywaniu problemów i planowaniu skomplikowanych zabiegów. Tomografia komputerowa zębów pozwala na wyświetlenie obrazu 3D w różnych przekrojach, dzięki czemu można dostrzec nawet najdrobniejsze struktury anatomiczne szczęki lub żuchwy pacjenta. Wykorzystanie stożkowej wiązki promieniowania w tym badaniu znacznie skraca czas jego trwania, a także w dużym stopniu redukuje dawkę promieniowania. Mimo to, uzyskany obraz cechuje się najwyższą jakością, dzięki czemu leczenie i diagnostyka stają się o wiele bardziej precyzyjne. Zapraszamy Kraków i okolice do naszej Pracowni!

 

oferta

 
NOWOŚĆ! TOMOGRAFIA CBCT
ZDJĘCIA STAWÓW SKRONIOWO-ŻUCHWOWYCH W ZWARCIU I ROZWARCIU
ZDJĘCIA STOMATOLOGICZNE ZATOK SZCZĘKOWYCH
 
RTG ZĘBÓW KRAKÓW

Jak do nas trafić?

ul. Strzelców 15 Gabinet 63   Przychodnia Rejonowa - Prądnik Czerwony   tel. 794 225 482

Rentgen stomatologiczny

31-422 Kraków
ul. Strzelców 15 Gabinet 63
tel. 794 225 482

Przychodnia Rejonowa - Prądnik Czerwony